Staňte se partnerem Gepardů

Vážení potenciální partneři klubu, milí zájemci o podporu Gepardů.

Chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za váš zájem stát se hrdým partnerem našeho sportovního klubu FBC GEPARDI BRNO. Vaší případné podpory si nesmírně vážíme a pevně věříme, že bude pro obě starny prospěšná a bude pokračovat i v budoucnu.

Rádi bychom Vás touto cestou jako společensky zodpovědnou firmu požádali o navázání spolupráce ve formě finanční podpory našemu florbalovému klubu. Prostředky získané z naší vzájemné spolupráce náš klub využije k financování nákladů na sportovní činnost dětí a mládeže. Jednalo by se o pronájmy hal, tělocvičen a venkovních ploch v soutěžním období 2023/2024, které využíváme k pořádání soutěžních turnajů a k tréninkům. Tím umožníte našim dětem, aby se více rozvíjely v krásném sportu, jakým je florbal. Činnost nás jako organizačních pracovníků je dobrovolná a není honorována.

Co můžeme nabídnout?

Gepardi budou hrdí, že budou moci svoje partnery prezentovat a propagovat na různých platformách a poskytovat reklamní plnění. Možnost umístění reklamy je na:

 • Prezentací vaší společností na nových dresech, které v tuto chvíli připravujeme
 • Nových webových stránkách, které patří v oblasti web designu ke špičce
 • Reklamních bannerech, které budou rozvěšeny při akcích a turnajích pořádaných Gepardy
 • Mantinelech při „domácích turnajích“

Další možností je distribuce propagačních materiálů společnosti na klubových akcích nebo na akcích, kterých se náš klub účastní.

Dresy – nejviditelnější možnost plnění

Dresy jsou nejvýraznější možností pro prezentaci a propagaci partnerů klubu. U této formy podpory preferujeme dlouhodobější horizont, minimálně v délce trvání dvou let. V současné době jsou připraveny nové varianty dresů, návrhy s umístěním loga vaší společnosti si dovolujeme poslat v příloze. Pro sezónu 2023-2024 plánujeme v tuto chvíli obměnu dresů v kategoriích muži a juniorka, nové dresy bude mít také nově formovaný dívčí mládežnický tým Gepardi Pink. V dalším roce pak dojde k obměně dresu u ostatních kategorií napříč klubem. V tuto chvíli pracujeme s návrhem „unifikovaných“ dresů pro všechny kategorie, ale nebráníme se možnosti jejich variability ve formě odlišného reklamního plnění pro různé partnery napříč kategoriemi.

Ostatní možnosti reklamního plnění

Jak jsme zmínili výše, prostory pro reklamní plnění můžeme krom dresů nabídnout ve třech základních druzích

 • Webové stránky a propagační materiály klubu při turnajích zápasech a v oficiálních prezentacích
  • Jedná se o základní a nejjednodušší formu plnění, které je u dalších forem samozřejmostí. Za období jednoho soutěžního období (tj. období od záři do srpna následujícího roku) máme stanovené částky.5.000-20.000 Kč podle umístění.
 • Reklamní bannery
  • Při domácích zápasech nebo při turnajích a akcích pořádaných naším klubem zajistíme vyvěšení reklamního poutače / banneru vaší společnosti.
 • Umístění reklamy na mantinelu
  • Při organizování a pořádání turnajů nabízíme možnost zviditelnění vaší společnosti reklamní plochou na mantinelu. Reklamní plocha na mantinelu může být dvojího rozměru:
   • 1 m2 (2 m x 0,5 m).
   • 0,5m2 (1 m x 0,5 m)

Reklama na mantinelech musí být na samolepicí fólii, doporučujeme také její laminování. Barevnost reklamy je zcela na Vás. Objednavatel hradí její výrobu na vlastní náklady, náš klub je schopen zajistit zprostředkování návrhu i samotné výroby.

Kromě uvedených možností finanční participace na chodu klubu vítáme i možnost poskytnutí slev pro členy našeho klubu z vašeho produktového portfolia nabízeného široké veřejnosti buď ve vašich kamenných prodejnách nebo na e-shopech či jiných prodejních platformách.

FBC Gepardi Brno mohou také zprostředkovat případnou spolupráci mezi vaší společností a jiným partnerem našeho klubu. Budeme hrdí na to, pokud se i v této formě spolupráce objeví možnost pomoci vaší společnosti. FBC Gepardi Brno, z.s. budou vděčni za každou formu spolupráce s vaší společností.

Ještě jednou děkujeme za možnost oslovit vaši společnost s nabídkou spolupráce a těšíme se na její zahájení a případné prohloubení, pokud vás činnost našeho klubu zaujala a pokud vás naše žádost s možností reciproční spolupráce v oblasti reklamního plnění oslovila.


V případě zájmu nás kontaktujte na emailovou adresu :info@gepardibrno.cz.


Vaši Gepardi