SH Rousínov

Zlín Lions

FBC Gepardi Brno Blue

9:3

Branky a nahrávky: 05:11 74 Jakub Černošek (95 Tobiáš Janečka), 08:45 57 Dominik Kalík (74 Jakub Černošek), 10:33 14 Filip Klinkovský, 12:43 23 Lukáš Večeřa, 22:00 74 Jakub Černošek (95 Tobiáš Janečka), 29:05 74 Jakub Černošek (14 Filip Klinkovský), 29:35 52 Filip Janča (37 Dominik Mahďák), 31:36 29 Vojtěch Orsava (14 Filip Klinkovský), 35:00 23 Lukáš Večeřa (72 Matyáš Boog) - 04:11 17 Filip Borkovec (40 Šimon Eleder), 17:59 86 Šimon Jelínek (4 Jáchym Ondráček), 33:06 9 Michal Mazáč (2 Josef Rejzek) . Rozhodčí: .
Zlín Lions: 10 Vojtěch Fremder, 14 Filip Klinkovský, 21 Marek Vašut, 23 Lukáš Večeřa, 29 Vojtěch Orsava, 37 Dominik Mahďák, 52 Filip Janča, 57 Dominik Kalík, 71 Jakub Mikšánek, 72 Matyáš Boog, 74 Jakub Černošek, 77 Vojtěch Přikryl, 95 Tobiáš Janečka
FBC Gepardi Brno Blue: 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 17 Filip Borkovec, 20 Tadeáš Jelínek, 40 Šimon Eleder, 61 Tomáš Graffe, 83 Radim Boček, 86 Šimon Jelínek, 98 Pavel Tomšíček

Hned první víkend v roce 2024 čekaly starší žáky Gepardů dva náročné zápasy. V prvním z nich se utkali se soupeřem ze Zlína. Zápas začal v rychlém tempu a mladí Gepardi měli prvních pět minut více ze hry. Z dobrého pohybu a aktivity vyplynul i první gól z čepele Filipa Borkovce. O minutu později už ale bylo srovnáno. Do konce první třetiny přidal Zlín další dvě branky a po první třetině byl tak stav 1:3 z pohledu Gepardů. Do druhé třetiny chtěli Gepardi navázat na aktivitu ze začátku zápasu. V první minutě to ale bohužel přineslo gól do sítě výborně chytajícího Davida Flekače. Za dalších šest minut snížil stav po pěkné kombinaci Šimon Jelínek. Do konce třetiny ovšem vstřelili Lions ještě jeden gól a do třetí třetiny se šlo za stavu 2:5. Ve třetí třetině byla k vidění vyrovnaná hra. Během minuty a půl ale Gepardi inkasovali tři branky a zápas byl v tu chvíli rozhodnut. Gepardi se ale nevzdali a do konce zápasu dokázali vstřelit ještě jeden gól po samostatném průniku Michala Mazáče. Minutu před koncem ještě Zlín upravil skóre na konečných 9:3.