SH TJ Znojmo

FBC Gepardi Brno Blue

Snipers Třebíč Modří

4:15

Branky a nahrávky: 11:44 (Šimon Eleder), 16:10 Jáchym Ondráček (Josef Rejzek), 17:45 Jáchym Ondráček, 32:25 Šimon Eleder (Tomáš Graffe) – 01:34 Vojtěch Fila, 01:55 Vítek Chodur (Štěpán Skála), 02:03 Vojtěch Dvořák (Tomáš Charvát), 02:30 Vojtěch Fila (Martin Železný), 02:48 Ondřej Svoboda (Štěpán Skála), 09:36 Vojtěch Fila, 09:59 Vítek Chodur (Michal Pospíchal), 15:05 Michal Pospíchal (Vítek Chodur), 17:25 Tomáš Charvát (Vojtěch Buček), 19:12 Vojtěch Dvořák (Šimon Šoltó), 24:09 Tomáš Charvát (Vojtěch Buček), 28:16 Martin Železný (Vojtěch Fila), 28:21 Vítek Chodur (Štěpán Skála), 30:44 Tomáš Charvát, 30:58 Vojtěch Fila (Šimon Vybíral) .
FBC Gepardi Brno Blue: 32 David Flekač, 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 17 Filip Borkovec, 40 Šimon Eleder, 61 Tomáš Graffe, 64 Viktor Hubený, 83 Radim Boček, 86 Šimon Jelínek
Snipers Třebíč Modří: 38 Benjamín Krupica, 88 Oldřich Navrátil, 4 Šimon Vybíral, 5 Vojtěch Buček, 6 Eliška Hotová,7 Vojtěch Dvořák, 11 Denis Plavec, 23 Štěpán Skála, 29 Michal Pospíchal, 30 Vítek Chodur, 37 Filip Hakl, 39 Ondřej Svoboda, 64 Kryštof Málek, 68 Samuel Procházka, 87 Vojtěch Fila, 90 Tomáš Charvát, 94 Šimon Šoltó, 97 Martin Železný

Druhý zápas následoval po 30 minutové pauze. Gepardi se navíc museli potýkat se zraněním hráče, a tak do druhého zápasu dne proti Snipers Třebíč nastoupili pouze v osmi lidech. Na první třetině bylo znát, že tempo zápasu je mnohem vyšší než v prvním utkání dne. Všechny tyto faktory měly vliv na to, že se Gepardům v první třetině nepovedlo téměř nic a inkasovali 7 gólů. V první pauze mezi třetinami si hráči dali důležitou zpětnou vazbu a do dalšího průběhu se začali plně soustředit na hru. Na hřišti to bylo okamžitě znát. A i přes to, že soupeř z Třebonice i nadále v zápase dominoval, tak bylo znát větší sebevědomí a odhodlání ve hře. Druhá třetina skončila poměrem 1:3 z pohledu Gepardů. Ve třetí třetině byl opět přístup mladých šelem ukázkový. Zde se ale už bohužel projevila hra pouze v osmi hráčích a fakt, že se jednalo o dva zápasy hrané hned za sebou. Po odhodlaném výkonu skončila třetí třetina 2:5 z pohledu Gepardů.