SH Štěrkoviště Otrokovice

SK Troopers

FBC Gepardi Brno Blue

5:8

Branky: 2. Štěpán Souček, 5. Petr Gabrhel, 6. Adam Slívko, 24. Petr Gabrhel, 27. Petr Gabrhel - 5. Šimon Eleder, 10. David Mazáč, 12. Jáchym Ondráček, 17. Michal Mazáč, 18. Jáchym Ondráček, 20. Radim Boček, 22. Šimon Jelínek, 30. Šimon Jelínek . Rozhodčí: Petr Kroča - Adéla Lišková .
SK Troopers: 4 Štěpán Souček, 16 Adam Slívko, 20 Jan Pešek, 28 Ondřej Kroupa, 52 Tomáš Blažek, 59 Václav Makyča, 65 Jakub Mariánek, 66 Michal Kopřiva, 74 Petr Gabrhel, 92 Samuel Süss
FBC Gepardi Brno Blue: 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 17 Filip Borkovec, 21 Vojtěch Malík, 23 David Mazáč, 40 Šimon Eleder, 83 Radim Boček, 86 Šimon Jelínek

V prvním zápase nastoupili starší žáci blue proti Troopers. Po minulém měření sil se očekával vyrovnaný zápas. Zápas se pro Gepardy nevyvíjel dobře, když v šesté minutě zápasu prohrávali již 3:1. Tým v modrých dresech se ale nevzdal a do konce první třetiny dokázal vyrovnat. Obzvláště vyrovnávací gól vteřinu před sirénou dodal hráčům spoustu sebevědomí. To dokázali gepardi zúročit ve druhé části, kdy postupně přidávali jeden gól za druhým a na konci druhé třetiny tak na tabuli svítilo skóre 7:4. Ve třetí třetině předvedli Gepardi velmi koncentrovaný výkon a nedovolili soupeři více než jeden gól. Sami navíc jeden přidali. Zápas tak Gepardi vyhráli 8:5.